UAB „KAUNO NT" - nekilnojamojo turto įmonė, įkurta 2012 metais ir nuo to laiko sėkmingai dirbanti nekilnojamo turto pirkimo, pardavimo bei nuomos srityse. Šioje bendrovėje dirbantys NT konsultantai turi sukaupę ilgametę darbo patirtį, tad nors ir dirba individualiai, jie yra sukūrę vidinę darbo kultūrą, kur visi kolegos mielai dalinasi informacija bei padeda vieni kitiems. Ši draugiška atmosfera garantuoja aukštą įmonės klientų aptarnavimo kokybę, o tai yra UAB „Kauno NT“ prioritetas.

   Pats įmonės pavadinimas parodo, kad mes mylime Kauną ir orientuojamės į vieną pagrindinę rinką, t.y. Kauną ir jo apylinkes, tad tai leidžia susikoncentruoti į vieną regioną ir specializuotis. Mes stebime rinką, todėl dėl šios priežasties mes galime suteikti  tikslesnę informaciją apie tai, kas vyksta Kauno nekilnojamo turto rinkoje. Taip pat mes nesiveržiame į kitus regionus ir orientuojamės į kokybę, ne į kiekybę, todėl įmonėje sudaromos puikios sąlygos NT konsultantams, o tai leidžia juos išlaikyti įmonėje ir taip užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.

   Bendradarbiaudami su partneriais iš įvairių institucijų mes gebame padėti klientams greičiau ir mažesniais kaštais išspręsti visas problemas, kylančias norint disponuoti turimu nekilnojamu turtu. Taip pat mes esame atviri naujiems partnerių ar kitų suinteresuotų asmenų pasiūlymams ir ieškome naujų galimybių, siekiant užtikrinti savo teikiamų paslaugų kokybę perkant, parduodant ar nuomojant nekilnojamą turtą bei ketinant investuoti ar vystyti nekilnojamo turto projektus.