UAB „KAUNO NT“  tarpininkauja parduodant ar nuomojant įvairaus tipo nekilnojamąjį turtą, konsultuoja nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo klausimais, padeda skubiai sutvarkyti reikiamus dokumentus.

Kvalifikuoti specialistai išsamiai išaiškina rūpimus klausimus, profesionaliai atstovauja derybų metu ir užtikrina sandorio saugumą. Žmonių patirtis, pastovus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas - visa tai garantuoja puikų klientų aptarnavimą.

Nuolat kaupdami patirtį ir analizuodami situaciją nekilnojamojo turto rinkoje, „KAUNO NT“ brokeriai yra savo srities ekspertai, galintys teikti įvairaus lygio konsultacijas savo klientams.

Dirbame, kad patenkintumėme visų klientų norus ir poreikius, kad kiekvienas, besikreipiantis į mus, galėtų būti užtikrintas, jog bus įdėtos visos įmanomos pastangos surasti optimaliausiam sprendimui.

Esame atviri visiems naujiems pasiūlymams, nuolat ieškome partnerių, su kuriais galėtume realizuoti naujas įdomias idėjas.

Teikiame nemokamas konsultacijas visais NT klausimais, o savo klientams siūlome optimaliausius sprendimus, aukštos kokybės paslaugas bei nuolatinį dėmesį.